Artfest розклад

Вартість входу на Арт-фест 100 грн. Оплата на вході.

22 червня
10:00-22:00 Виставка Андреаса Маршалла
11:00 Майстер-клас школи петриківського розпису Тамари Вакуленко
14:00 Виставка Андреаса Маршалла: спілкування, автограф-сесія
14:00 Виступ Катарини Коляди з автентичним співом
14:00 Майстер-клас школи петриківського розпису Тамари Вакуленко
14:00 Майстер-шоу з розпису суконь від Олесі Вакуленко
15:00 Майстер-клас Валерії Синцової з трайбл
16:00 Виставка Андреаса Маршалла: спілкування, автограф-сесія
16:00 Майстер-клас Валентина Литовко з графічних технік
16:00 Майстер-клас стеклодува Сергія Донченко
17:00 Майстер-клас зі створення ляльки-мотанки – Трипільська лялька – Менткевич Оксани і Єрмакової Наталі
19:30 Виступ Theater Tribal Dance Full Moon з Єфименко Анастасією
23 червня
10:00-22:00 Виставка Андреаса Маршалла
11:00 Майстер-клас школи петриківського розпису Тамари Вакуленко
12:00 Презентація етнографічних та мистецтвознавчих видань в галузі українознавства від Видавця Олександра Савчука
13:00 Лекція Олега Кіналя та Наталії Кутної-Кіналь
13:00 Майстер-клас Осокіної Олени з бісероплетіння
14:00 Виставка Андреаса Маршалла: спілкування, автограф-сесія
14:00 Майстер-клас школи петриківського розпису Тамари Вакуленко
14:00 Майстер-шоу з розпису суконь від Олесі Вакуленко
15:00 Майстер-клас Валентина Литовко з графічних технік
15:00 Майстер-клас стеклодува Сергія Донченко
16:00 Майстер-клас Андреаса Маршалла
16:00 Виступ Theater Tribal Dance Full Moon
16:00 Майстер-клас зі створення ляльки-мотанки – Сонцелов – Менткевич Оксани і Єрмакової Наталі
17:00 Майстер-клас школи петриківського розпису Тамари Вакуленко
18:30 Показ мод Олесі Вакуленко
19:30 Виступ Theater Tribal Dance Full Moon
24 червня
10:00-22:00 Виставка Андреаса Маршалла
11:00 Майстер-клас школи петриківського розпису Тамари Вакуленко
12:00 Презентація етнографічних та мистецтвознавчих видань в галузі українознавства від Видавця Олександра Савчука
13:00 Лекція Олега Кіналя та Наталії Кутної-Кіналь
14:00 Виставка Андреаса Маршалла: спілкування, автограф-сесія
14:00 Майстер-клас школи петриківського розпису Тамари Вакуленко
14:00 Майстер-шоу з розпису суконь від Олесі Вакуленко
15:00 Виступ Theater Tribal Dance Full Moon
16:00 Виставка Андреаса Маршалла: спілкування, автограф-сесія
16:00 Виступ трайбл-клану “Шакті”
16:00 Майстер-клас Валентина Литовко з графічних технік
16:00 Майстер-клас стеклодува Сергія Донченко
17:00 Майстер-клас з витинанки Олесі Вакуленко
17:00 Майстер-клас школи петриківського розпису Тамари Вакуленко
19:00 Майстер-клас зі створення ляльки-мотанки – Козака Жана и козачки Марусі – Менткевич Оксани и Єрмакової Наталі
19:30 Виступ Theater Tribal Dance Full Moon

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*