Darvaza на Metal East: Нове Коло 2021

DARVAZA виконує блек-метал у його найбільш чистокровній формі, що не може здивувати, враховуючи склад проєкту. Він був заснований двома музикантами: Omega aka Thorns, супер-продуктивним італійським ударником FIDES INVERSA, BLUT AUS NORD, ACHERONTAS та багатьох інших гуртів, який також є автором DEATHROW та грає на усіх інструментах у DARVAZA, та норвезьким вокалістом Wraath, відомим завдяки BEHEXEN, CELESTIAL BLOODSHED, ONE TAIL, ONE HEAD та іншим андеграундним сутностям.

Відчуйте присутність трансцендентних темних енергій під час виступу DARVAZA на фестивалі Metal East: Нове Коло, що пройде у Харкові з 28 по 30 травня 2021 року.

One thought on “Darvaza на Metal East: Нове Коло 2021”

  1. «Ми до останнього сподівалися, що, незважаючи на всі обставини, Metal East: Нове Коло зможе відбутися у 2020 році. Але зараз ми змушені прийняти непросте рішення: на сьогоднішній день вже зрозуміло, що проведення фестивалю наприкінці серпня не є можливим у тому форматі і масштабі, який був запланований, і на який заслуговує кожен із вас». Всі придбані квитки на фестиваль 2020 залишаються дійсними на наступний рік, а кожен збережений квиток допоможе продовжити підготовку Metal East: Нове Коло у наступному році. Для всіх, хто вирішив не повертати квитки, а використати їх у 2021, будуть запропоновані невеликі бонуси. Інформація про це з’явиться найближчими днями разом із варіантами обміну та повернення квиктків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *