ФЕСТИВАЛЬ ПЕРЕНЕСЕНО! Нові дати: 28-30 серпня 2020

Рішення прийшло швидше, ніж ми очікували. Наразі вже зрозуміло, що збереження дат фестивалю в кінці травня є надто великим ризиком. Авіакомпанії почали скасовувати рейси на цей період часу, і ми не можемо гарантувати, що гурти та гості з інших країн зможуть дістатися до України, а проведення масових заходів вже буде можливим з міркувань безпеки та здоров’я.

Тож ми вирішили перенести фестиваль на кінець серпня. Такі рішення не є простими, але наразі це єдине, що ми можемо зробити в цій ситуації, щоб врятувати Metal East: Нове Коло 2020.

НОВІ ФЕСТИВАЛЬНІ ДАТИ – 28, 29, 30 серпня 2020 року.

На даний момент ми працюємо з гуртами і намагаємося зберегти склад. Однак, звичайно, деякі зміни є більш ніж ймовірними. Ми будемо тримати вас у курсі, і обов’язково надамо всю інформацію, як тільки матимемо її.

Ми розуміємо, що така зміна планів може розчарувати декого з вас. Хочемо запевнити вас, що відчуваємо те ж саме. Однак – хоча ми все ще не впевнені у тому, як розгортатимуться події у світі та в Україні зокрема – ми щиро сподіваємось побачити вас цього року та, як завжди, надати вам якнайкращий фестивальний досвід.

Усі придбані квитки залишаться дійсними, а якщо нові дати вам не підходять, ми запропонуємо вам варіанти їх обміну або повернення. Вся інформація про це також буде надана пізніше.

На сьогодні ж ми хочемо попросити вас набратися терпіння та чекати оновлень. Благополуччя та здоров’я є найважливішими у ці важкі часи, тому дбайте про себе та своїх близьких.

Ми обов’язково побачимося знову під символом Нового Кола – і, сподіваємось, ще цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *