Нове Коло 2018 – Ragnard Reborn

Ми маємо честь та гордість анонсувати заснування в Харкові, в самому серці України, організаційного комітету під керівництвом компанії Musical Hall, задля того, щоби відновити дух Ragnard Rock Fest.
Після двох фестивалів, проведених у Франції у 2015 та 2016 роках, останній з яких значною мірою був присвячений Україні з її гуртами, культурою та історією, ми не могли змиритися з втратою фестивалю, який встигли так полюбити.
Ми направили офіційний запит до компанії Rising MOON PROD SL, яка володіє всіма правами на Ragnard Rock Fest, задля того, щоби представники компанії дозволили нам користуватись брендом Ragnar, на що вони люб’язно погодились.
У липні 2016 року Україні було вперше віддано честь на європейському музичному та культурному фестивалі, тому ми будемо раді відповісти на цю подію адекватно. З цієї причини на першому українському Ragnard-фестивалі ми віддамо шану Франції, продемонструвавши тим самим не тільки спільність між українською та французькою версіями фестивалю, але й зв’язок між нашими країнами, культурами та історією. Очікуйте на масштабний фестиваль, який відродить дух Ragnard Rock Fest в обрамленні слов’янської культури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *