Огляд авіарейсів до Харкова

На фестиваль Нове Коло приїжджають гості з різних куточків Європи і світу, тому ми вирішили вивчити питання, наскільки зручно добиратись до Харкова. Дуже вдало, що в Харкові є аеропорт, це значно покращує логістику.
Інформацію ми брали з двох ресурсів, відомий багатьом https://www.kiwi.com і менш поширений https://tripmydream.com. Другий ресурс виявився більш різноманітним на пропозиції, тому основна інформація звідти, але бувають нюанси, тому завжди перевіряйте. Ми вибрали фестивальні дати і по одному дню накинули до та після заходу.

Почнемо огляд з прямих рейсів.

В першу чергу Варшава – Харків. За 100 євро ви проведете всього дві години в дорозі.
За півтори години ви прибудете з Мінська до Харкова. Вартість квитка зараз становить 165 євро.
Близько двох годин займе прямий переліт зі Стамбула. Вартість квитків від 180 євро.
Трохи довше летіти з Тель-Авіва. Переліт займе близько трьох з половиною годин, вартість квитка зараз 210 євро.

Тепер розглянемо рейси з пересадками

Почнемо зі скандинавських країн

З Гельсінкі до Харкова можна долетіти або з однією пересадкою (Київ / Мінськ) або з двома (через Стокгольм / Копенгаген / Ригу). Ціна квитка в економ класі зараз коливається від 270 до 350 євро. З однією пересадкою ви проведете в дорозі від 4 до 8 годин, з двома пересадками переліт може зайняти до 18 годин.
Набагато вигідніше летіти зі Стокгольма, одна пересадка, порядок цін 220-230 євро. В дорозі проведете близько 4-5 годин.
З Осло можна долетіти як з однією пересадкою, так і з двома, причому не завжди з двома пересадками вийде довше за часом. Середня ціна квитка 240-360 євро. Середній час перельоту від 6 до 18 годин. Залежно від рейсу тривалість перельоту дуже різниться, так що будьте уважні.
Підсумовуючи: найпростіше долетіти до Харкова зі Стокгольма за дуже доступні гроші. Можливо, навіть простіше буде доїхати до Стокгольма, а потім вже літаком до Харкова.

Перейдемо до Західної Європи

У Німеччині переглянули Берлін і Мюнхен, умови приблизно однакові. Летимо з однією пересадкою, майже завжди в Варшаві, в дорозі в середньому від 5 до 20 годин (будьте уважні, вибираючи рейс), вартість економ класу 200-220 євро, причому з Берліна летіти трохи дешевше.
Париж. Наведу приклад для порівняння сервісів. На kiwi квитків ще немає в продажу, на tripmydream вже все є. (Для порівняння вибрав інші дати на місяць раніше, на kiwi від 246 євро, на tripmydream від 216 євро). Повернемося до Парижу. Летимо з однією пересадкою в Києві чи Варшаві, квитки 230-260 євро, в дорозі можна провести від 6 годин і до доби.
Якщо хтось буде летіти з Італії, то з Мілана буде більш вигідно. Вартість квитка близько 130 євро, сам переліт займе від 6 до 20 годин, в залежності від рейсу.
Точно така ж ситуація з Лондоном. Квиток коштує від 130 євро, час перельоту від 6 до 20 годин.
Останніми візьмемо Афіни, з Греції ми теж чекаємо гостей. В середньому летимо 6 годин, на рейсах з довгими пересадками – близько 20-22 годин. Вартість квитків зараз 210-290 євро, одна пересадка в Києві або Стамбулі.

Тепер коротко про головне

Прилетіти до нас в Харків на фестиваль Metal East: Нове Коло 19 можна відносно недорого і з комфортом. Якщо ви берете квитки на рейс з довгою пересадкою, то на цих же ресурсах можна знайти вигідні пропозиції по житлу, щоб відпочити між пересадками і скрасити очікування рейсу в комфорті.
Зверніть увагу: чим ближче до дат – тим дорожче будуть квитки. З приємного – в останній момент на залишки місць буде обвал цін, але на це краще не сподіватися, а бронювати все заздалегідь.
А для українських гостей теж маленька «плюшка» – МАУ пропонує лоукост по Україні, бронюйте за 8-10 місяців і пересувайтеся по Україні швидко і з комфортом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *