Ragnard Reborn – Нове Коло 2018 – враження колективів від фестивалю

Ragnard Reborn – Нове Коло 2018 зібрав на одній сцені 24 гурти. Це – більше сотні музикантів з 11 країн світу. Які враження від фестивалю лишилися у світових та вітчизняних колективів – читайте у цьому розділі.

Mortiis

Ми чудово провели час в Харкові на фестивалі Ragnard Reborn. Зустріли багато старих та нових друзів і по-справжньому насолодилися виступом на вашому фестивалі.

Grift

Ragnard Reborn 2018 був по-справжньому чудовим досвідом для нас. Команда організаторів та волонтерів прийняла нас як гостів та друзів, і все було зроблено на дуже хорошому рівні! Мені насправді подобається, що метою фестивалю є зробити унікальну подію з різними музичними стилями, мистецькими виставками, воркшопами тощо. Великим плюсом також була можливість для нас куштувати смачну вегетаріанську та веганську їжу і пиво місцевого приготування. Я бажаю організаторам та всій команді успіхів з майбутніми фестивалями в Харкові! З найкращими побажаннями, Ерік з Grift

Helheim

Helheim був прийнятий дуже дружньою командою на Ragnard. Не зважаючи на те, що були деякі питання тут і там (які часто є на нових фестивалях), організатори продовжували робити все, що було в їх силах, щоб зробити наше перебування максимально комфортним. Впродовж всього фестивалю була чудова атмосфера, і ми справді добре провели час. Ми б хотіли зіграти тут знову колись. Дякуємо всім людям, які залишилися до пізнього часу, щоб побачити наш виступ. До наступного разу: Heathendom is resistance!

Cristalys

Перший фестиваль Ragnard Reborn в Харкові: чудова робота організаторів та всієї команди Ragnard! Чудова робота гуртів! Чудова робота для black metal/pagan братерства! Вітаємо!

Lord Wind

У мене після фесту тільки позитивні емоції, і атмосфера була теплою! Величезне Вам всім дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *