Умови акредитації

Умови акредитації на фестиваль є індивідуальними для кожного ЗМІ. Основною умовою акредитації є попереднє розміщення унікальних анонсуючих матеріалів не пізніше зазначеного часу до початку фестивалю та розміщення пост-репортажу не пізніше, ніж через тиждень після події.

Усі акредитовані фотографи та відеооператори зобов’язуються надати відзнятий матеріал протягом тижня після закінчення фестивалю. Організатори мають право на необмежену кількість публікацій фотоматеріалів із зазначенням автора.

Додаткові умови акредитації обговорюються в індивідуальному порядку.

Для телеканалів:

Телевізійні знімальні групи допускаються на події в складі двох осіб – журналіст і оператор. У випадках, коли це необхідно для знімального процесу, допускається акредитація більшої кількості представників одного ЗМІ (обговорюється в індивідуальному порядку).

Для друкованих видань:

Акредитація надається друкованим ЗМІ на підставі мінімум двох анонсів події, які повинні вийти не пізніше ніж за тиждень до події. Від одного видання може бути акредитовано дві особи – журналіст і фотограф.

Для інтернет-видань:

Заявки на акредитацію приймаються на підставі не менше трьох анонсів події на сайті з їх поширенням на офіційній Facebook-сторінці видання. Від одного видання може бути акредитовано дві особи – журналіст і фотограф.

Для радіостанцій/онлайн-радіостанцій:

Від одної радіостанції може бути акредитований один журналіст. У випадках, коли це необхідно, допускається акредитація більшої кількості представників одного ЗМІ (обговорюється в індивідуальному порядку). Акредитація надається на основі щонайменше трьох інформаційних сюжетів у рубриці «Новини», або розміщення в ефірі рекламних роликів фестивалю.

Адміністратори спільнот у соцмережах (Facebook, Instagram, Telegram):

Заявки на акредитацію приймаються лише від адміністраторів спільнот з кількістю учасників не менше 30 000. Може бути акредитована тільки одна особа. У випадках, коли це необхідно, допускається акредитація більшої кількості осіб (обговорюється в індивідуальному порядку). Акредитація надається на основі щонайменше трьох анонсів.

Для фотографів:

Умовою акредитації фотографів є надання відзнятого матеріалу протягом тижня після закінчення фестивалю. Організатори мають право на необмежену кількість публікацій фотоматеріалів із зазначенням автора.